SAVAŞIN MİZAHI, TROLÜN TERÖRÜ!!

PKK’yi, KHK ile kapatalım gitsin. Zaten savaşmıyorlar da epeydir, boşa masraf. Zarar ediyorsak hatta özelleştirelim en iyisi. PYD’ye iman gücümüzü, ABD’ye, Rusya’ya, Körfez ülkelerine, Suriye ordusuna kızılelmalı cinlerimizi gönderelim. Cebrail’e de diyelim ki; şu barış ayetlerini bi gözden geçir, kayyum atarız bak!!

Son bir kaç yıldır ve bilhassa şu aralar günde ikiyüzkez medyada, sokakta terör, terör örgütü, terörist, terörizm propagandası yapmak, teröristlerin ağzından konuşmak gibi laflardan dolayı terör fetişisti olduk. Sanıyorum ki üfürükten birer terör uzmanı olarak kelime anlamını bile bilmiyoruz 80 milyonbaloncuk. Bi tek burun kıvırdığımız “teröristler” biliyor.

Trollüyormuşum gibi bir halim olabilir ama bu ülkede mizah yapmak yasak. Barış istemek, savaş karşıtı olmak, silahlı yöntem yerine siyasal yöntemleri tercih etmek, eleştirmek, sorgulamak, hak, hukuk, adalet istemek yasak. Milliyetçilikte, milli olmakta bunlara yer yokmuş. Vatan için ne kadar sağlıksız şey varsa onları yaptığında milliyetçi oluyorsun.

Böyle faşizan zamanlarda toplum sağlığı da yasak. Sağlıklı düşünmek, baskı altında olmadan özgürce karar vermek, herkesi terörist görmemek de yasak. Heleki doktorsanız vay halinize. Öyle ya iç organlarımız, bilhassa bağırsaklarımız gayetle yerli ve milli organlar olduğundan sebeple, hekimin de milliyetçisi makuldur. Adı Türk Tabipler Birliği olsa kaç yazar. Türk değil, milli olacaksın inşallah.

Öyle kabızlı, öyle kalın bağırsaklı bir iş ki bu milliyetçilik, toplumu en uçlardan ters-yüz eder. Ateist Türk’ü, şeriatçı iktidar yanlısı olur, savaş naraları atar, Furkan Vakfı’nın İslamcı Türkü savaş karşıtı olur, göz altına alınır.

Bi de savaş reytingi yüksek olunca, evlilik programları bu aralar gözden düşmüş olacak ki, askerlik şubelerinin önünü güya vatan için dolduran, Suriye’ye gidip savaşmak isteyen şu ablalar, teyzeler, amcalar kuyruklamış. Sanırsın ki cihan barbi çıkmış, koca itilaf devletleri bombardımına tutmuş ülkemizi.

ABD’yle anlaşmalı, Rusya ve Esad’dan izinli, paralı terörist, çok pardon, dolarlı kahraman ÖSO ittifakıyla PYD’ye karşı bir operasyon bu gazmancığım. Kimsenin sana saldırdığı yok çaya çıkalımına hönkürdüğümün düdüklü tenceresi. Yine de siz hobi olarak gidin tabi. Hazır bir ayağınız çukurdayken, e ülkemizin de hiç yoktan ortalama bir zekaya sahip yurtseverlere ihtiyacı apaçık ortadayken, bu gazla, gencecik askerler yerine sizin meftalığınızı Allahtan niyaz ederim. Allah sevdiği kulunu alırmış ilk önce. Vatan bahane. Şehid olup cennetten yer kapmak aman ne şahane.. Kızmayın bana yahu! Latife bütün bunlar. Vallahi ya ben çok gevşeyim ya da siz ileri derecede paronayak ucuz kahramanlarsınız. Tanrı türkü söylesin. Amin. Selam ve dua ile..

Zafer Kılıç

Caps: Ozan Süslü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir